The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Otelleri – Ağva Aşıklar Yolu

aşıklar-yolu-690x220

Yeşilçay nehri kıyısına boylu boyunca uzanan sakin, keyifli ve huzurlu bir yol… Nehrin kıyısındaki küçük tekneler, sandallar, balıkçı evleri ve iskeleler manzarayı bir tablo gibi süslüyor ve sizin romantik bir yürüyüş yapmanızı sağlıyor. Bu sakin deniz kenarında kendinize boş bir yer bulup farklı bir aktivite yapmak isterseniz balık tutmanızı önerebiliriz. Ağva Aşıklar Yolu ’ndan denize doğru indiğinizde bütün yollar sizi Ağva’nın merkezine çıkaracak.

Kıyıya yaklaştıkça balık tutan insanların dışında yaban ördekleri, kazlar ve daha nice türle karşı karşıya gelebiliriz. Gördüğünüz bu tür hayvanları Ağva’nın eşsiz manzarası ile çekeceğiniz fotoğraflarla mükemmel resimler ortaya çıkarabilirsiniz.

Şehrin Gürültüsünü Geride Bırakın

Eğer şehrin gürültüsünden sıkılır ve huzurlu bir tatil yapmak isterseniz rotanızı Ağva’ya doğru çevirin. Daha sonrasında da mutlaka Ağva Aşıklar Yolu içerisinde sakin, sessiz bir yürüyüş gerçekleştirin. İyi geldiğini ve tüm stresinizden arındığınızı fark edeceksiniz.
Yaz aylarında birçok kişi tarafından daha sıklıkla tercih edilen Ağva, kış aylarında da bir başka oluyor. Bundan dolayı aklınızda ‘’Kışın gittiğimizde keyifli vakit geçirir miyiz?’’ gibi bir soru olmasın. Serin, sakin ve kuş seslerinin eksilmediği yemyeşil bir yürüyüş yapabilir, nehir kenarında yemeğinizi yiyebilir veya The Escape Otel’in manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
Trafiği, kargaşayı ve stresi uzaklaştırmak için birebir olan Ağva, İstanbul’dan sadece 1 saat uzaklıkta bulunuyor.

ağva-aşıklar-koyu-1

Keyifli Bir Yürüyüşün Adresi; Ağva Aşıklar Yolu

Ağva’ya giden tatilciler arasında Ağva Aşıklar Yolu olarak ünlenen bu yol, Ağva’ya gelen herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer olarak gösteriliyor. The Escape Otel’in ayrıcalıklı imkanlarından faydalanarak kendinize veya sevdiklerinize uygun olan odayı seçebilir ve rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Evinizin rahatlığını aratmayacak olan The Escape Otel’de konforun tadını çıkarabilir. Gün içerisinde de Ağva’da vakit geçirebilirsiniz. Ağva Aşıklar Yolu, orman gezisi, çeşitli aktiviteler ile beraber bu birkaç günü güzel anılar biriktirerek geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir