The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Hotel – Brunch

brunch-690x220

Güne mükemmel bir başlangıç yapıp Ağva Hotel – The Escape Ağva Brunch keyfi ile sabahınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Küçük bir hafta sonu kaçamağı yapıp brunch sonrası Ağva gezisi ile gününüze devam da edebilirsiniz. Şehrin stresi, gürültüsü bir kenarda dursun, Ağva’da huzurlu bir zaman dilimi geçireceğinize emin olabilirsiniz.

İş hayatı, trafik, problemler derken farkında olmadan içinizdeki enerjiyi tükettiğiniz durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda ise size en iyi gelecek olan şey, temiz hava, yeşil bir manzara ve sakin bir tatil olacaktır. Ağva brunch mekanları arasında büyük binalara inat kocaman ormanları ve boylu boyunca uzanan nehri ile İstanbul’a sadece 1 saat kadar uzaklıkta olan bu saklı cennet, yol derdini de düşünmeden tatilinizi yapabilmenizi sağlıyor. Üstelik yetenekli ve deneyimli aşçılarımızın sizin için yaptığı leziz tarifler ile The Escape Otel’in mutfağında kendinize uygun bir lezzet bulacağınıza da eminiz.

brunch-2Yemyeşil Bir Manzaraya Karşı Brunch Yapabilirsiniz

Göksu ve Yeşilçay nehrinin kusursuz manzarası, sizi adeta bir tablonun içerisindeymiş gibi hissettirecek. Huzurlu, yeşil ve sakin olan Ağva’da çayınızı yudumlarken karşınızda bulunan manzaraya hayran olacaksınız. Ağva brunch denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan The Escape Otel’in birçok farklı lezzeti de sizleri bekliyor. Günün devamını ve geceyi de Ağva’da geçirmek isterseniz Ağva brunch keyfinizden sonra size en uygun olan odayı tercih ederek evinizin konforunu aratmayan bir konaklama imkanından faydalanabilirsiniz.

Kuş sesleri il uyanacağınız ve huzurlu bir güne ‘’Günaydın!’’ diyebileceğiniz Ağva’da tüm yorgunluğunuzu atarak uyanacağınızı göreceksiniz. Etrafınızı saran ağaç kokusu ve manzara da burayı eşsiz yapan etkenlerin başında

Her Mevsim Tercih Edebilirsiniz

İster yaz ister kış aylarında rotanızı Ağva’ya çevirebilir ve yakın mesafedeki tatil imkanından faydalanabilirsiniz. Yaz aylarında deniz kenarında Güney sahillerini aratmayan bir yaz tatili yapabilir, kış aylarında ise bir hafta sonu kaçıp sakin bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Ağva Oteli olarak en büyük tercih nedeniniz olan The Escape Hotel, güler yüzlü ve deneyimli personeli sizlerin en iyi şekilde vakit geçirebilmelerini sağlayacak ve bu birkaç günü unutulmaz hatıralara dönüştürecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir