The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Göl Kenarında Otel

ağva-gökl-kenarı-otel

İstanbul’un insanı yoran trafiğinden, kalabalığından biraz olsun uzaklaşmak isteyen herkesin en çok tercihte bulunduğu Ağva’da, tatilcilerin oksijen cenneti ile bire bir doğada nefes alabilmeleri ve kendileri ile baş başa kalabilmeleri için mükemmel bir yerdir. Birkaç günlük Ağva Göl Kenarında Otel keyfi tatile gitmişken nehir kenarındaki otellerde doğaya karşı manzarası ve temiz oksijeni ile kahvaltı yapmadan olmaz. Göksu ve Yeşilçay nehirleri ile ünlü olan Ağva’da göl kenarlarında bulunan otellerin bahçelerinde manzara eşliğinde kahvenizi yudumlarken hoş sohbetlere dalacağınız Ağva Göl Kenarı Otelleri sizi bekliyor.

Ağva Göl Kenarında Otel Fırsatları

ağva-göl-kenarı-otel-2

Nehir kenarlarında bulunan Ağva göl kenarı oteli, orman yürüyüş parkurları ile sizleri doğa ile baş başa bırakıyor. Nehirleri takip eden sakin ve huzur dolu yollarda uzun yürüyüş yapabilir ve molalarda nehrin eşsiz benzerliklerine karşı fotoğraf çekilebilirsiniz.

Nehir gezilerinde, deniz bisikletiyle kendinizi dingin bir akıntıya bırakarak huzuru derinden hissedeceksiniz. Ayrıca birkaç gün sürecek olan Ağva gezintisinde sabah kalktığınızda o denizin duruluğu eşliğinde yemyeşil ormanın mükemmel kokusunu içinize çekerek, sessizliğini hissederken Ağva Göl Kenarı Otellerin sizlerin için en iyi yer olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Ağva’nın Güzelliklerinin Farkına Varın

Göl Kenarlarında bulunan oteller doğal güzellikleri ile oldukça zengindir. Çoğunlukla Göksu ve Yeşilçay kıyılarında bulunan otellerin renkli ve kendisine özgü dekorasyonları ve yapısıyla bütün ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Ağva göl kenarı oteli, genellikle İstanbul’un yoğun iş stresinden kaçarak kendilerine ödül vermek isteyenler için mükemmel bir tatil yeridir. Sizlerde kısa süreli huzurlu ve sakin bir tatil düşünüyorsanız sizleri Ağva’da karşılamaktan mutluluk duyarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir