The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Kadırga Koyu

ağva-kadırga-koyu

Ağva’nın doğusunda yer alan Ağva Kadırga Koyu körfezi, doğal güzelliği ile gözleri kamaştırıyor. Hemen denizin kıyıyla birleştiği alanda bir araya gelmiş plajda saatlerce uzanıp güneşlenebilecek ve koyun doğal güzelliğinden gözünüzü ayıramayacaksınız.ağva-kadırga-koyu-2

Ağva Kadırga Koyu henüz keşfedilmemiş bir güzellik. Ağva’da yapacağınız tatilde, koyda yüzmek için ara verebilir, amfi tiyatroda her gün ortaya çıkan olağanüstü doğa harikalarına tanıklık edebilirsiniz. Ağva Kadırga Koyu’nun denizi duru ve temiz olması ile beraber Mavi Bayrak ödülünü kazanmış nadir denizlerden biri olarak da bilinmektedir. Ağva Kadırga Koyu’ndaki oteller maddi açıdan her kesimi içinde bulundurmakla beraber uygun fiyatlı otellerde konaklama imkanını sunuyor.

 

Saklı Cennetin Doğa Ürünü Ağva Kadırga Koyu

Ağva’ya gittiğinizde ilk görmeniz gereken yerlerden biriside Ağva Kadırga Koyu’dur.  Ağva’ya sadece 15 dakikalık bir mesafede bulunan Ağva Kadırga Koyu’na giderken piknik çantalarınızı unutmayın! Rüzgarın yavaş yavaş estiği, yüzünüze vuran güneş ışıkları eşliği ile manzaraya karşı bir piknik çok güzel olur. Doğanın kendi ürünü olan Ağva Kadırga Koyu’nun tertemiz sularında yüzerek serinleyebilir sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda doğanın güzelliği ile gün batımını izlemeniz sizi bir kez kendine aşık edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir