The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Kahvaltı İle Güne Bir Adım Önde Başlayın

ağva-kahvaltı

Hem doğası hem de temiz oksijene sahip olan Ağva aynı zamanda köy kahvaltısı ve organik meyve sebzeleriyle de ünlüdür. Ağva kahvaltı için Ağva yolu boyunca üzerinde bulunan organik kahvaltısı yapabileceğiniz mekanlar sıralanmaktadır. Sabah sporunuzu yaptıktan sonra güzel ve keyifli bir kahvaltı yapmak güne enerjik başlamasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Ağva’da kahvaltı yerleri denince ilk akla gelen yerlerden birisi de Ağva sahili. Ağva kahvaltı için Ağva sahilinde yapacağınız kahvaltı ile güne mutlu başlayabilir ve sağlığınızı koruyabilirsiniz. İstanbul’ da iş temposuna sahip insanlar, istedikleri organik köy kahvaltısını ve doğallığı bulamayarak sabah Ağva’nın yolunu tutmaktadır.

Vitaminli ve Zengin Kahvaltı

ağva-kahvaltı-2

Ağva’da yapacağınız köy kahvaltısına hayran kalacak, hatta Ağva tatili bitiminde evinize döndüğünüzde her sabah aklınıza gelerek bir daha yapmak için can atacaksınız. Ama üzülmeyin Ağva’ya her geldiğinizde kahvaltılarımızın tadına varabileceksiniz. Ağva hem zengin köy kahvaltısı çeşitleri ile hem de uygun fiyatları ile oldukça zengin kahvaltı seçeneklerine sahiptir. Sizlerde köy kahvaltısına hasret kaldıysanız sizleri Ağva’ya bekliyoruz.

Ağva Kahvaltı ’nın Organik Köy Kahvaltısı

Mola Gözleme Evi’nin, Şile’ye daha yakın olmasına rağmen en çok tercih edilen kahvaltı mekanlarından birisidir. Nehir kenarında olması, huzur verici olması ve eşsiz manzarası sizlere kahvaltıda eşlik ediyor. Uygun Ağva kahvaltı seçenekleri ile sizlere çok güzel bir Pazar kahvaltısı sunmaktadır.

Hemen nehir kenarında yer alan Greenline Guesthouse Otel’in güzel kahvaltısından yaralanmak için otelde kalmanıza gerek yok. Bu sebeple gözünüz kapalı içeri girerek kahvaltı etmek istediğiniz masayı seçmekte özgürsünüz. Yine sakin bir yere sahip olan otel, insanların huzuru ve mutluluğu hissedebilmesi için en uygun alana yapılmış olması bir adım öne alıyor kendini.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir