The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Nehri

ağva-nehri

Ağva Nehri İstanbul’un hemen sınırında bulunan bu cennet yemyeşil ormanları, Göksu ve Yeşilçay nehirleri ile birlikte mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Üstelik İstanbul’a 1 saat uzaklıkta olan Ağva’nın doğal güzelliklerine ve manzarasına aşık olacaksınız.

Ağva Nehri Kenarında Kahvaltı İmkanı

Ağva’da otellerin, restaurant – cafe gibi mekanların birçoğu Göksu nehri kenarlarında olduğundan dolayı daha çok ziyaretçiye sahiptir. Göksu Nehri etkinlikler için de çok fazla tercih edilir olduğundan her geçen yıl ziyaretçi sayısı artmaktadır. Ayrıca Ağva nehrini boyunca deniz bisikletleri ve tekne turu yaparak doğa ile baş başa kalabilirsiniz. Ağva nehri kenarları boyunca kahvaltı yapabileceğiniz mekanlarda güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Ağva Nehri İle Doğal Güzellikleri Keşfedin

Ağva otellerimizin nerdeyse her birinde muazzam nehir manzarası bulunmaktadır. Ayrıca Ağva nehrinin yeşil ormanlarını seyre dalabileceğiniz bir manzarası göz kamaştırıcı olması ziyaretçilerinin en çok dikkatini çeken şeylerden birisidir. Hepinizi bir gün The Escape Hotel’de nehrin eşsiz manzarasını seyretmeye ve ormanların eşsiz görüntüsü ile sizleri doğayla baş başa bırakıyoruz. Bütün doğaseverleri Ağva Nehrindeki Göksu ve Yeşilçay Ağva Nehirlerine bekleriz.ağva-nehri-2

Eğer motorlu bir sandala veya tekneye binmek için heves ediyorsanız aklınıza ilk gelen yer Ağva nehri gelsin. Gezinti ile beraber doğa içindeki otelleri ağır ağır geçerek hoş görüntülerle karşı karşıya kalacak ve bu doğa harikası yerlere bayılacaksınız. The Escape Hotel olarak hepinizi Ağva’nın doğal güzelliklerini görmeye bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir