The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva Sahilinde Huzurlu Bir Yürüyüş

ağva-sahil

Ağva Sahili ‘nin kıyısındaki uzun yol ile muazzam denizi ve kum plajında özellikle yaz aylarının sıkıcı havasında kumsalda yürüyüş yaparak ferahlayabilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Sahilde yürürken adeta huzuru derinden hissedeceksiniz. Ağva’nın sakin ve doğal güzellikleri ile adeta tablo gibi görünen manzarası, sizlere enerji vererek gün boyunca huzurlu olmanıza yetecektir. Tatiller için en çok tercih edilen Ağva sizler için hem sahili hem de doğa güzellikleri ile huzurlu ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kuş Cıvıltıları Eşliğinde Sabah Yürüyüşüağva-sahil-2

Yoğun iş stresi, şehrin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için en iyi tatil yeri; Ağva’dır. İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta olması tatil severler için iyi bir fırsat.

Sabah sporunuzu Ağva Sahili ‘nde yapmanız kendinize enerjik ve mutlu bir gün yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle beraber bir kahve eşliğinde hoş sohbetler etmeniz için mükemmel bir yer. Ağva Sahili ‘nin temiz oksijeni ve sakinleştirici eşsiz manzarası insanı adeta büyülemektedir.

Kendinizi Serin Sulara Atın

İstanbul’un bunaltıcı havasından kurtulmak isteyenler Ağva Sahili ‘nin serin sulara atarak rahatlayabilirsiniz. İncecik kumu, tertemiz denizi ile tatil için çok fazla tercih edilen Ağva sizler için otellerde olduğu gibi plajları da konforlu hale getirdi. Aynı zamanda Ağva Sahili ‘nde bulunan plajlarda yazın tadını sevdiklerinizle beraber çıkartabilirsiniz. Eşsiz doğa güzellikleri ve enerjisi ile kendine bağlayan, Ağva sizlere en iyi tatil imkanları sunuyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir