The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Ağva’da Yapılacaklar

ağva-yapılacaklar

Birçok insan işin verdiği stresi ve yorgunluğu atmak için tercih ettiği Ağva’da Yapılacaklar ruhunuzun yenilendiğini hissedeceksiniz. Uzun veya kısa süreli tatiller için en iyi yere sahip olan Ağva, İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta. Şehrin gürültüsünden, kalabalığından yorulanlar günübirlik için gelerek doğa güzelliklerinin tadını çıkartabilirsiniz.

Ağva’ya gelince Göksu ve Yeşilçay nehirlerini görmeden şehre dönmek olmaz. Her iki nehrin kenarlarında cafe-restaurant gibi mekanlarda yemek yiyerek sevdiklerinizle hoş sohbetler kurabilirsiniz. Ağva da yapılacaklar başlığının altındaki bir aktivite de ormanda yürüyüş yapmak olacaktır. Sıcak atmosferi ile ormanda yürürken adeta kendinizi cennette hissedeceksiniz kendinizi.

Ağva’da Yapılacaklar Listesi İle Doğanın Tadına Varın

Ağva’ya ilk geldiğinizde yapmanız gereken ilk şey sabah kahvaltınızı Ağva yolundaki cana yakın teyzelerimizin mekanlarına giderek köy kahvaltısı yapmanız olmalı. Kahvaltılarında gözleme, organik süt ürünleri ile meşhur şirin mekanları tamamen organik besinlerden oluşturmaktadır. Üstelik teyzelerimizin hazırladığı bu kahvaltı çeşitleri organik olmasıyla beraber insan sağlığı için çok önemlidir. Yaz, kış fark etmeksizin Ağva’da gezebilir, burada hem spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilir hem de doğanın güzelliklerini gezerek tadını çıkartabilirsiniz.

 

Burada kalacağınız otelinizin konforlu ve temiz olmasında fayda var. Ağva’da neredeyse her otel rahat edeceğiniz konfor, rahatlıkla konaklayabilmeniz için sizlere en iyi imkanları sunuyor. İster göl kenarı otel, ister sakin bir ortamda orman ile baş başa kalabilmeyi tercih edeceğiniz bir otel arayın Ağva’nın tam da sizlere göre bir yer olduğuna emin olabilirsiniz.

Ağva’nın Eşsiz Tabiatı İle Tanışın

ağva-yapılacaklar-2

Ağva’da Yapılacaklar listesinin başında bir de nehirlerimizde sandalla gezmek vardır. Her Ağva’ya uğrayanlar için vazgeçilmez haline gelen nehirde tekne turu, deniz bisikleti ile nehirde gezmek ve sandalla sevdiğiniz ile birlikte hoş vakitler geçirmek sizlerin de hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda nehir kenarlarında kısa bir yürüyüş bile sizi rahatlatacaktır.

Kadırga Koyu’nu ziyaret ederek sizlerde doğanın güzelliği karşında sevdiklerinizle ister kahvelerinizi yudumlayabilir ister piknik yapabilirsiniz. Üstelik Kadırga Koyu’na yakın plajlarda kum ve güneşin tadını çıkarabilir aynı zamanda eşsiz tabiatı seyre dalabilirsiniz. Ağva’da Yapılacaklar arasında asla ama asla Ağva Fenerinde o güzel manzara eşliğinde gün batımını izlemeden Ağva’dan ayrılmayı düşünmeyin. Sizlerde sevdiklerinizle beraber bir kahve içerek gün batımı ile doğanın güzelliğini izleyebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir