The Escape Hotel | Ağva

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Doğanın Ürünü Kadırga ve Kilimli Koyu

ağva-yapılacaklar-1

Ağva’da görülecek yerler arasında başlıca Kilimli ve Kadırga Koyu vardır.  Ağva’ya sadece 15 dakika uzaklıkta olan Kadırga Koyu’nu gezerek doğal güzelliklerinin keşfine çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle doyasıya yüzerek eğlenebileceğiniz Kadırga Koyu, tamamen doğanın ürünü olmakla beraber ziyaretçilerine keyifli dakikalar sunuyor. İster plajda güneşlenerek Kadırga Koyu’nun eşsiz manzarasını izleyin, ister arkadaşlarınızla piknik yapın. Sıcak havada bunalıp dışarı çıkmak isteyenler için Kadırga Koyu’nun o eşsiz tabiatını izleyerek aynı zamanda kahvenizi de yudumlayabilirsiniz.

Kilimli Koyu, kumsalda yürüyüş yapmayı sevenler için fazlasıyla mutlu edecek niteliktedir. Tam anlamıyla saklı cennet denilebilir. Sakin ve sessiz bir yerde aileniz ile birlikte deniz keyfini yaşayabileceğiniz nezih yerlerden birisi de Kilimli Koyu’dur. Ağva’nın doğal ürünlerinden biri olan Kilimli Koyu’nun eşsiz manzarasına aşık olacaksınız.

Ağva’da Görülecek Yerlerin Liste Başında Saklı Cennet

Ağva, sizleri yemyeşil ormanların çevrelediği oksijeniyle ter temiz bir doğa ile tanıştırıyor. Saklı Göl’de bir orman yürüyüşüyle kendinizi doğa ile baş başa bırakmak için muhteşem bir ortam. Sadece yürüyüş değil, eşiniz ve dostunuz ile birlikte bisiklet keyfide yaşayabilirsiniz.

ağva-yapılacaklar-2-1Eski zamanların kalıntılarını hala üzerinde taşıyan Kalemköy doğaseverler için muhteşem bir yerdir. Şehrin yorucu kalabalığından uzaklaşmak isteyenler Kalemköy’den arsa satın alarak kendilerine yazlık ev yapmak isteyenler için çok şirin ve sakin bir yerdir. Aynı zamanda eski zamanlardan kalma kilise ve mezarlıkları yakından tanıklık edebilirsiniz.

Ağva’ya gelen herkesin mutlaka Ağva’da görülecek yerlerin başında Aşıklar Yolu yer alır. Sizlerde eşiniz ve dostunuzla gelerek Aşıklar Yolu’nda yürürken doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşıklar Yolu’ndan deniz kıyısına inerken göreceğiniz her yol sizi Ağva merkeze çıkaracaktır. Aynı zamanda kazların, ördeklerin ve kuşlarında birbirine eşlik ettiği Aşıklar Yolu kıyısında harika resimler ortaya çıkartabilirsiniz.

Evinizi Aratmayacak Konforlu Otel Odaları

The Escape Otel, deneyimli personelleri ve otel konforu ile size her hizmeti sunmaktadır.  Evinizi aratmayacak rahatlık ve konforlu odaları, kendisine özgü dekorasyonları ile sizlere sakin ve mutlu bir tatil fırsatı sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir